FacebookTwitterПідписатися на RSS

Двадцять років тому у Розтоках закрили дитячий садочок, який був розміщений у церковній резиденції. Це приміщення повернули парафії. Відтоді місцеві діточки перебували: хто - з батьками, а хто - з бабусями і дідусями. Всі розуміли, що це не вихід із ситуації. Тому сільський голова разом із громадою на сході селян вирішили відновити діяльність дошкільного закладу.

З районного бюджету надійшло 160 тис.грн. на придбання меблів та іншого інвентаря і 500 тис.грн. - на утримання садочка. Підприємець В.В.Шкондеюк взяв активну участь у реконструкції приміщення. Він постійно допомагав, адже йому не байдужа доля маленьких розтоківчан. Прекрасно відремонтували ігрові кімнати, спальні, зал, коридори, обладнали туалетні кімнати і кухню. Все зроблено зі смаком, по-сучасному. Велика заслуга у цьому - працівників дошкільного закладу, які власними силами допомагали створювати затишок для вихованців.

В урочистому відкритті взяли участь: депутат Верховної Ради Ю.І.Соловей, заступник голови ОДА І.М,Пасічняк, депутат обласної ради О.М.Мельниченко, представники відділу освіти РДА - Н.С.Волощук, С.О.Бович, Л.Я.Сенчук і М.В.Козарук. Як годиться поважних гостей із запашним короваєм зустрічав депутат районної ради В.В.Кічеряк.

Голова сільської ради Євген Михайлович вручив символічний ключ завідувачці О.І.Поляк яка запевнила, що вона і весь колектив будуть плідно працювати і виховувати підростаюче покоління, яке невдовзі поповнить класи рідної школи.

Отець Василь освятив кожну кімнату, кожен куточок, діточок і присутніх свяченою водою, подарував дошкільному закладу образ Миколая Чудотворця. Після урочистої частини розпочався святковий концерт де надали слово вихованцям новоствореного садочка і учням молодших класів.

Кiлькiсть переглядiв: 119